Написати коментар

 

Найбільша країна Західної Європи вабить туристів не лише Ейфелевою вежею. Гори, долини, морське узбережжя – Франція винятково багата на культурні й природні пам’ятки. Визначні місця є у кожному регіоні і варті того, щоб дізнатись про них просто зараз!

 

Цікаві місця Франції:

tut-cikavo Кольмар – містечко з «пряниковими» будиночками і системою каналів, як у Венеції. Саме тут була створена Статуя Свободи, яку згодом у гігантському розмірі відтворили в США. Висота цього монументу в Кольмарі – 15 м. 

tut-cikavo Мон Сен Мішель – абатство, розташоване на горі, яка під час морського відпливу перетворюється на острів! Щоб повернутись на своє місце, хвилі долають 18 км!

tut-cikavo «Дорога Наполеона» у Сістероні – вражаючий краєвид, що об’єднує високі скелі й бірюзову гладь моря. Оглянути скельну фортецю краще приїжджати в травні, коли Сістерон огортає цвітіння лаванди.

tut-cikavo Містечко Ансі на озері Аннесі, що знаходиться неподалік швейцарського кордону. Впізнаване через уквітчані мости над вуличними каналами і виключною прозорістю озерної води. 

tut-cikavo Вердонська ущелина і природний заповідник довкола – французький аналог Гранд Каньйону, де русло ріки пролягає на глибині 700 м.

tut-cikavo Мон Блан – найвища гора Європи, на схилах якої розташований альпійський курорт Шамоні. Високогірні лижні траси та інші принади для активного відпочинку приваблюють гостей з усього світу.

tut-cikavo Музей космонавтики у Тулузі – найкращий серед європейських аналогів. Після знайомства із зоряними експонатами в Тулузі можна відвідати старовинні храми, ратушу і музей Авіації.

tut-cikavo Авіньйон – католицька столиця Середньовіччя, де досі збережено папський палац та 800-річні міські мури з 8 ворітьми. Туристи люблять це місто за переважно гарну погоду і величну старовину.

tut-cikavo Ліон – столиця Інтерполу, міжнародної організації безпеки, розташована на річках Соні і Роні. Тут варто завітати у ренесансний квартал, архітектура якого досі майже не змінилась. Пам’ятка, яку не можна пропустити – Ліонський собор, а подія – щорічний фестиваль світла.

tut-cikavo Англійський променад  у Ніцці – це 7 кілометрів морського берега, де можна зустріти найвидатніших людей. Курорт приваблює розкішшю та гламуром і пропонує фантастичні декорації для відпочинку.  Лазур моря, яхти, палаци і півтори сотні фонтанів – усе свідчить про багатство міста. Старий квартал Ніцци наповнений архітектурою 17 – 18 століть, а на пагорбі Шато є ще давніша фортеця.

tut-cikavo Кам’яні замки в долині Луари – гордість і візитівка Франції, зведена у Середні віки. Після перебудов і реставрацій вони продовжують захоплювати старовиною, історичними фактами і легендами. Наприклад, Шато де Монсоро з роману Александра Дюма і замок Ланже, зведений Річардом Левове Серце.

tut-cikavo Каркассон – місто на пагорбі, що наче зійшло з ілюстрацій середньовічного рукопису. Кам’яні будинки тісно огорнуті подвійним кільцем мурів із безліччю башт. Схили пагорба незаселені, а довкола розгортаються смарагдові поля і синя корона гір.

tut-cikavo Рокамадур – скельне містечко з романською та готичною архітектурою, де мешкає всього 656 осіб. У цьому паломницькому центрі сьогодні знаходиться меч короля Артура! Червона черепиця дахів збагачує суворий краєвид, а небо віддзеркалюють води річки Алзу біля підніжжя гір.

Рокамадур

tut-cikavo Русійон – село у Провансі з червоними марсіанськими краєвидами. Місцевий піщаний ґрунт насичений оксидами заліза, які зафарбовують його червоними, оранжевими і фіолетовими барвами.

tut-cikavo Лавандові поля на плато Валенсоль – відома картина з рівними рядами фіолетових кущів походить саме звідси. Протягом літа, поля тут квітують ароматною лавандою. В найкрасивішому з них – Мустьє Сен Марі, туристів пригощають лавандовим медом. 

Якщо вам сподобалася стаття, будь ласка, залиште свої коментарі або відгуки.

 

Напишіть щось...
Ви не увійшли
або залиште коментар як гість
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.

Будьте першим, хто це прокоментував

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter