Найбільша країна Західної Європи вабить туристів не лише Ейфелевою вежею. Гори, долини, морське узбережжя – Франція винятково багата на культурні й природні пам’ятки. Визначні місця є у кожному регіоні і варті того, щоб дізнатись про них просто зараз!

 

Цікаві місця Франції:

tut-cikavo Кольмар – містечко з «пряниковими» будиночками і системою каналів, як у Венеції. Саме тут була створена Статуя Свободи, яку згодом у гігантському розмірі відтворили в США. Висота цього монументу в Кольмарі – 15 м. 

tut-cikavo Мон Сен Мішель – абатство, розташоване на горі, яка під час морського відпливу перетворюється на острів! Щоб повернутись на своє місце, хвилі долають 18 км!

tut-cikavo «Дорога Наполеона» у Сістероні – вражаючий краєвид, що об’єднує високі скелі й бірюзову гладь моря. Оглянути скельну фортецю краще приїжджати в травні, коли Сістерон огортає цвітіння лаванди.

tut-cikavo Містечко Ансі на озері Аннесі, що знаходиться неподалік швейцарського кордону. Впізнаване через уквітчані мости над вуличними каналами і виключною прозорістю озерної води. 

tut-cikavo Вердонська ущелина і природний заповідник довкола – французький аналог Гранд Каньйону, де русло ріки пролягає на глибині 700 м.

tut-cikavo Мон Блан – найвища гора Європи, на схилах якої розташований альпійський курорт Шамоні. Високогірні лижні траси та інші принади для активного відпочинку приваблюють гостей з усього світу.

tut-cikavo Музей космонавтики у Тулузі – найкращий серед європейських аналогів. Після знайомства із зоряними експонатами в Тулузі можна відвідати старовинні храми, ратушу і музей Авіації.

tut-cikavo Авіньйон – католицька столиця Середньовіччя, де досі збережено папський палац та 800-річні міські мури з 8 ворітьми. Туристи люблять це місто за переважно гарну погоду і величну старовину.

tut-cikavo Ліон – столиця Інтерполу, міжнародної організації безпеки, розташована на річках Соні і Роні. Тут варто завітати у ренесансний квартал, архітектура якого досі майже не змінилась. Пам’ятка, яку не можна пропустити – Ліонський собор, а подія – щорічний фестиваль світла.

tut-cikavo Англійський променад  у Ніцці – це 7 кілометрів морського берега, де можна зустріти найвидатніших людей. Курорт приваблює розкішшю та гламуром і пропонує фантастичні декорації для відпочинку.  Лазур моря, яхти, палаци і півтори сотні фонтанів – усе свідчить про багатство міста. Старий квартал Ніцци наповнений архітектурою 17 – 18 століть, а на пагорбі Шато є ще давніша фортеця.

tut-cikavo Кам’яні замки в долині Луари – гордість і візитівка Франції, зведена у Середні віки. Після перебудов і реставрацій вони продовжують захоплювати старовиною, історичними фактами і легендами. Наприклад, Шато де Монсоро з роману Александра Дюма і замок Ланже, зведений Річардом Левове Серце.

tut-cikavo Каркассон – місто на пагорбі, що наче зійшло з ілюстрацій середньовічного рукопису. Кам’яні будинки тісно огорнуті подвійним кільцем мурів із безліччю башт. Схили пагорба незаселені, а довкола розгортаються смарагдові поля і синя корона гір.

tut-cikavo Рокамадур – скельне містечко з романською та готичною архітектурою, де мешкає всього 656 осіб. У цьому паломницькому центрі сьогодні знаходиться меч короля Артура! Червона черепиця дахів збагачує суворий краєвид, а небо віддзеркалюють води річки Алзу біля підніжжя гір.

Рокамадур

tut-cikavo Русійон – село у Провансі з червоними марсіанськими краєвидами. Місцевий піщаний ґрунт насичений оксидами заліза, які зафарбовують його червоними, оранжевими і фіолетовими барвами.

tut-cikavo Лавандові поля на плато Валенсоль – відома картина з рівними рядами фіолетових кущів походить саме звідси. Протягом літа, поля тут квітують ароматною лавандою. В найкрасивішому з них – Мустьє Сен Марі, туристів пригощають лавандовим медом. 

Якщо вам сподобалася стаття, будь ласка, залиште свої коментарі або відгуки.

 

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter