Написати коментар

 

Під час подорожей кожному з нас хочеться не тільки помилуватися гарними пейзажами, а й познайомитися ближче з культурою і населенням. Деякі країни світу відрізняються особливою доброзичливістю та гостинністю. Давайте познайомимося з ними ближче.

 

Туреччина

Уже багато століть поспіль жителі сонячної Туреччини славляться своєю доброзичливістю та гостинністю. Смачна кухня, нескінченні пляжі та історичні місця. Хіба є привід бути іншими? Країна славиться теплими зустрічами всіх гостей, смачним чаєм і душевними посиденьками до самого ранку.

 

Індонезія

Індонезія – країна, в якій сплелися багато різних культур. Горяни Західного Папуа, жителі Ломбока і селяни з полів Яви славляться одним – своєю посмішкою. Представники всіх незліченних народів Індонезії славляться своєю незвичайною душевною теплотою. Місцеві жителі з великим задоволенням спілкуються з туристами, завжди знаходячи на це час. 

 

Самоа

Країна Самоа багата не тільки чаруючими пейзажами та пляжами, а також своїми місцевими жителями. Навіть говорячи на різних мовах самоанці просто підкорюють своєю добротою і товариськістю. Якщо ви втомилися від повсякденної рутини і незадоволених облич людей – Самоа чекає вас!

 

Фіджі

Фіджійці давно вважаються найбільш привітними жителями планети Земля. Адже, дійсно, у них є для цього вагомий привід. Їх цілий рік оточують неймовірні острови, цікавий підводний світ Коралового моря, узбережжя, рифи і дайвінг, мабуть, світового рівня. Все це доповнює унікальна місцева кухня, яка не залишає байдужим нікого.

 

Сполучені Штати Америки

Прямо зараз забудьте байки про Антихриста, третю світову і мілітаристів. Американці давно звикли до такого «клейма» і просто посміхаються у відповідь. Відкинувши всі непотрібні стереотипи, сміливо вирушайте в одну з найбільших світових держав, де вас зустрінуть з посмішкою на обличчі. Відвідавши США, ви зможете насолодитися усіма принадами культури країни й переконаєтеся в чуйності місцевих. Коли ви будете повертатися додому вас обов'язково запросять приїхати ще раз.

 

Шотландія

Переживши огидні погодні умови, англійське вторгнення і невмілих воротарів, шотландці зуміли зберегти дружелюбність та бадьорість духу. Цей чудовий народ екстравертів завжди життєрадісний, а також не позбавлений націоналізму та легкого флеру чорного гумору. Відвідавши Шотландію, ви навчитеся знаходити позитивне навіть в найгірших історіях вашого життя.

 

В'єтнам

Зазвичай В'єтнам асоціюється з фільмами Олівера Стоуна і жахами війни. Самі в'єтнамці про всі перипетії минулого давно забули, та мчать семимильними кроками назустріч економічному процвітанню. Туристів у В'єтнамі чекає дуже гостинна зустріч місцевих жителів, сонячні посмішки та море гарного настрою.

 

Таїланд

Таїланд по праву визнано найпопулярнішою країною Південно-Східної Азії. Сонячні пляжі і острови, квітуча природа, багатий шопінг та смачна їжа. Все це доповнюється гостинністю і життєрадісністю тайців. Відвідавши Таїланд, ви відпочинете не тільки тілом, а й душею на довгий час.

 

Малаві

Малаві – дуже крихітна і бідна країна, зі слабо розвиненою інфраструктурою. Незважаючи ні на що малавійці завжди доброзичливі не тільки по відношенню один до одного, але й до туристів.

 

Ірландія

Потрясіння і нестабільність, яка тривала століттями навчили ірландців чорного гумору і дружності. Вони завжди знайдуть привід для веселощів та гарного проведення часу. Оптимізм ірландців заряджає всіх навколо на довгий час. Відвідавши Ірландію, ви захочете повертатися туди знову і знову, зберігаючи в пам'яті спогади про доброзичливу націю. 

 

Напишіть щось...
Ви не увійшли
або залиште коментар як гість
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.

Будьте першим, хто це прокоментував

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter