Написати коментар
Пхукет

 

Гірський острів Пхукет останнім часом став дуже популярним серед туристів. Що ж такого особливого може нам запропонувати поїздка до цього незвіданого краю? Та чим буде нас дивувати загадковий Пхукет?

 

Історія острова

Отже, острів розташований в Індійському океані та належить до Королівства Таїланду. Загалом, має дуже багату та цікаву історію, оскільки Пхукет з давніх-давен існував як великий придорожній порт. Острів розташований між Індією та Китаєм, цей шлях завжди мав велику популярність серед торговців.

В другій половині 16 століття голландці заснували тут торговельний пост. А пізніше з початку 17 століття уже європейські народи звернули увагу на цю територію і почали змагатися за ведення торгівлі оловом та каучуком, який досить розповсюджений на островах. У дев’ятнадцятому столітті в Пхукет прибувають китайські емігранти для роботи на олов’яних копальнях, тому населення гірського острова в етнічному плані стає переважно китайським. 

 

Сьогодення

Нині острів Пхутет є найбільшим у Таїланді, і є популярним через незчисленну кількість туристів, які приїжджають на відпочинок. Сьогодні туристичний бізнес вважається головним прибутком для острова. Все тут робиться спеціально задля примхливого туристичного гостя.

 

Що подивитися?

Однак, до Пхукету дійсно варто їхати. Цей сонячний райський острів має незрівнянну природу, надзвичайні традиції та звичаї, смачну та нетрадиційну для нас азійську кухню.

По всьому острову можна знайти безліч різноманітних храмів. Це пов’язано з тим, що Пхутет є столицею та прихистком майже усіх релігій світу. Місцеві жителі зазвичай сповідують буддизм. Храми вражають своєю незвичайністю. Їх будова та архітектура є невіддільною частиною самого острова. Якщо ви там буваєте, обов’язково потрібно відвідати декілька з них. Найбільш популярним місцем вважається храм Великого Будди, який розташований на найвищій точці острова.

 

Відпочинок на острові

Пхукет – це пляжний відпочинок цілий рік, адже температура тут тримається незмінною чотири пори року та досягає +28-32 градусів. Єдине що треба враховувати це сезон дощів, який триває з листопада по березень, але теж не завжди. Дуже цікавим будуть заняття дайвінгом. Острів має багате узбережжя, яке містить в собі велику кількість різновидів коралів та морських мешканців. І вони є досить рідкісними, тому для справді зацікавлених мандрівників це буде цікава екскурсія.

 

Місцева кухня

Треба відмітити, їжа на острові досить екстравагантна й відрізняється від звичних для нас страв. Дуже схожа на китайську, через те, що їх прибуло сюди багато свого часу. Досить розповсюджена локшина з рисової муки й готується вона в різних варіаціях. Також можна спробувати Чорний суп та м’ясну закуску Лоба, що містить в собі шматки свинячого м’яса і навіть її внутрішні органи.

 

Незабутня поїздка до Пхукету

Тропічний острів Пхутет є обов’язковим до відвідування. Він вражає с першого погляду своїм яскравим і теплим дотиком. Саме тут ви зможете, лежачи на пляжі, спостерігати зліт та посадку літаків на відстані витягнутої руки. Одночасно можна насолоджуватися неймовірною красою природи, або поїхати до міста Патонг й подивитися, як проходить нічне життя Пхукету.

Гірський острів зачаровує! На сьогодні він вважається одним з найпопулярніших через своє помірне та цікаве життя. Щоб повністю роздивитися Пхукет й зануритися в його атмосферу, потрібно мінімум два тижні. Тож рекомендуємо взяти свою відпуску та відправитися до у неймовірної захопливої екзотичної подорожі райським островом Пхукет. 

 

Напишіть щось...
Ви не увійшли
або залиште коментар як гість
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.

Будьте першим, хто це прокоментував

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter