Три докази Арістотеля про те що Земля має форму кулі

Давньогрецький вчений і філософ Арістотель один із перших припустив, що Земля має форму кулі. І він привів докази своєї точки зору.

Вірус

З цього відео ви дізнаєтеся: яка ж все-таки різниця між вірусами та бактеріями, які хвороби вони спричиняють, де живуть, та інші маловідомі факти...

Кишеньковий годинник

Час — дуже просте і водночас надзвичайно складне поняття. Філософи й науковці тисячоліттями намагаються зрозуміти й пояснити це абстрактне явище. Куди ж усе таки йде час, а можливо це ми проходимо?

Саме фізику можна вважати наукою не тільки цікавою, а й фундаментальною — це незаперечний факт. Вона вивчає саме світобудову й намагається розгадати найскладніші таємниці природи, незважаючи на всю складність таких досліджень. Втім, розвивається наука рік від року, а прогрес прискорюється дедалі більше, так що нові важливі відкриття напевно не за горами.

Як то кажуть, книга друг людини, але деякі люди досі не шанують це безцінне джерело знань і задоволення, забуваючи про те, що кілька століть тому читання книг було доступним лише обраним. Стародавні книги писалися вручну, а тому коштували неймовірно дорого, і навіть не кожен вельможа міг дозволити собі мати власну бібліотеку.