Три докази Арістотеля про те що Земля має форму кулі
Написати коментар

Давньогрецький вчений і філософ Арістотель один із перших припустив, що Земля має форму кулі. І він привів докази своєї точки зору.

Вірус
Написати коментар

З цього відео ви дізнаєтеся: яка ж все-таки різниця між вірусами та бактеріями, які хвороби вони спричиняють, де живуть, та інші маловідомі факти...

Кишеньковий годинник
Написати коментар

Час — дуже просте і водночас надзвичайно складне поняття. Філософи й науковці тисячоліттями намагаються зрозуміти й пояснити це абстрактне явище. Куди ж усе таки йде час, а можливо це ми проходимо?

Написати коментар

Саме фізику можна вважати наукою не тільки цікавою, а й фундаментальною — це незаперечний факт. Вона вивчає саме світобудову й намагається розгадати найскладніші таємниці природи, незважаючи на всю складність таких досліджень. Втім, розвивається наука рік від року, а прогрес прискорюється дедалі більше, так що нові важливі відкриття напевно не за горами.

Написати коментар

Як то кажуть, книга друг людини, але деякі люди досі не шанують це безцінне джерело знань і задоволення, забуваючи про те, що кілька століть тому читання книг було доступним лише обраним. Стародавні книги писалися вручну, а тому коштували неймовірно дорого, і навіть не кожен вельможа міг дозволити собі мати власну бібліотеку.