Написати коментар

Шпигунство всюди, то ж не забувайте ні на хвилину, що банка з-під пива в купі сміття на вулиці стежить за вами. Нижче представлені вісім найцікавіших шпигунських гаджетів, які нагадають вам про те, що треба стежити за тим, що говориш...


1. Підслуховуючий пристрій в туфлі.

-
Ні, це не телефон секретного агента. Це жучок, поміщений в туфлю, яким користувалися раніше. З чуток, ЦРУ перехоплювало пару туфель, пересланих поштою, а потім вмонтовували жучок і радіопередавач у підошву, щоб підслуховувати розмови. Не дивно, що босі хіпі не довіряють федералам.2. Сенсори в кулері для води.

2

З чуток, Ізраїль використовував кулер для води, обладнаний сенсорами для того, щоб стежити за організацією Хезболла (Hezbollah).


3. Стрекоза-шпигун.

fffff
Перше повітряне судно розмірами з комаху (комахоліт, розроблений для розвідки за допомогою мініатюрних пристроїв). Відділ науково-дослідних розробок ЦРУ створив його в 70-ті роки, і він був першим повітряним пристроєм такого маленького розміру.

Наступного разу, коли настирлива стрекоза буде дзижчати над вашим плечем, влаштуйте істерику і нічого не підписуйте.4. Камера-хрест.

-
Цей хрест з вбудованою камерою дозволяє записувати відео і знімати фотографії. Пристрій використовує лінзу з 90 градусним оглядом і може передавати фотографії прямо на комп'ютер. Заряду батареї  вистачить навіть на дві години запису відео.

Моліться, щоб вам не довелося це використовувати або щоб пристрій не використали на вас.5. Реверс дверного вічка.

-
Інвертор дверного вічка, використовуваний шпигунами і правоохоронними органами, дозволяє побачити, що знаходиться за зачиненими дверима. У пристрої використовується спеціальна лінза, що нейтралізує ефект дверного вічка.

Тільки упевніться, що ви дійсно хочете побачити, що відбувається за зачиненими дверима.6. Ручка-відеокамера.

6
Має вигляд звичайної чорної авторучки, так? Проте в ній є і камера! Ця міні камера знімає і відео і аудіо, і може працювати при температурах -20 градусів.

Забудьте про лист, нехай ручка-камера запише все за вас!7. Безпілотне підводне судно.

-
ЦРУ використовує його для вивчення технології створення водних роботів, так що навіть не думайте закидати вудку в одну водойму з цим пристроєм.

Робот - риба «Чарлі» був розроблений у відділі ЦРУ за передовими технологіями. Безпілотне підводне судно містить в собі систему комунікації і контролюється бездротовою ручною радіостанцією.8. Підслуховуючий пристрій - пень.

-
ЦРУ використовувало цей пристрій в 1970-их роках для шпигунства в Москві. Пень застосовувався для підслуховування розмов і був успішний, поки КДБ його не виявило. 

Якщо вам сподобалася стаття, будь ласка, залиште свої коментарі або відгуки.

Напишіть щось...
Ви не увійшли
або залиште коментар як гість
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.

Будьте першим, хто це прокоментував

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter