На початку квітня китайська корпорація Meizu представила свій новий фаблет M3 Note. Смартфон став наступником успішної минулорічної моделі M2, але отримав і ряд цікавих нововведень. Завдяки цьому він став популярним вже у перші дні продажу.

 

1. На відміну від деяких популярних китайських брендів (таких як Vivo чи Xiaomi), телефони Мейзу продаються в Україні офіційно. Це означає, що вони реєструються в Центрі радіочастот, а проблем з гарантійним обслуговуванням не виникне. Ознайомитися з цінами і пропозиціями магазинів на Meizu M3 Note 2/16 Гб можна тут:

http://price.ua/meizu/meizu_m3_note_2_16gb/catc52m1303104.html


2. M3 Note – перший недорогий Android-фаблет компанії, орієнтований на всесвітні продажі, що отримав алюмінієвий корпус. До цього в металі виходив M1 Metal, але він призначений лише для китайського ринку і базується на ОС YunOS, що має суттєві відмінності від системи Google.


3. Схожість головного меню і робочих столів оболонки Meizu M3 Note з інтерфейсом iPhone є не просто спробою імітації техніки Apple, а цілеспрямованим кроком до підвищення продаж. Таким чином китайський виробник прагне завоювати прихильність власників «яблучних» смартфонів (яких в Китаї багато) до своєї продукції. Відмова від головного меню з програмами – спроба зробити техніку зручнішою для тих, хто до нього не звик.


4. Кількість попередніх замовлень на Meizu M3 Note за перший тиждень після анонсу досягла 15 мільйонів. Для порівняння, це вдвічі більше, ніж всього було продано iPhone 2G у 2007-2009 роках. Приблизно таку ж кількість замовлень зібрав за перший тиждень iPhone 6 в 2014 році.


5. Через високий попит, ціна Meizu M3 Note на китайських торговельних майданчиках може бути вищою, ніж в офіційних представників в Україні. Пов’язано це з тим, що продавці з Китаю бажають заробити на ажіотажі і перший час встановлюють велику націнку на смартфон.


6. Апаратна клавіша «Home» під екраном не лише виконує функцію повернення на домашній екран, але також містить сканер відбитку пальця. Він здатен розпізнати дотик менше, ніж за пів секунди.


7. Новий процесор смартфона, MediaTek Helio P10, є не вдосконаленим, а переробленим Helio X10. Базуючись на схожій архітектурі, він має дещо знижені тактові частоти і оснащений графічним процесором Mali T860. Тому чіп демонструє трохи меншу швидкість обробки графіки, але є більш енергоефективним.


8. Акумулятор M3 Note на 1000 мАг місткіший за батарею попередника (4100 мАг проти 3100 мАг). При цьому, виробникові вдалося на 0,5 мм зменшити товщину смартфона (до 8,2 мм) шляхом використання замість пластику алюмінієвих деталей.


9. Для захисту екрану від подряпин в смартфоні використовується скло Asahi Dragontail або Dinorex T2X-1. Воно здатне витримувати сильні удари по поверхні під прямим кутом, але, як і будь-яке інше загартоване скло, може розколотися від легкого удару в торець. Тому виробник прикрив його з боків тоненькою рамкою корпусу, яка захищає від пошкоджень, але додає близько 1 мм до ширини пристрою.


10. Вузенькі смужки знизу й згори задньої панелі – не намагання скопіювати дизайн iPhone, а один з небагатьох способів уникнути погіршення сигналу через відбивання радіохвиль алюмінієвою поверхнею.


11. Об’єктив передньої фотокамери смартфона пропускає світло краще, ніж оптика головного модуля. Але через невеликі розміри матриці і відсутність автофокусу вона не здатна знімати фото так, як основна.

{mnf=off}