-90 % таксистів Нью-Йорка - іммігранти

-На Гаїті тільки у 1 з 200 осіб є автомобіль

-У Лос-Анджелесі автомобілів більше, ніж людей

-Книгу стандартного формату в 500 сторінок не можливо розчавити, навіть якщо поставити на неї 15 вагонів, завантажених вугіллям

-Volkswagen є власником Bentley, Bugatti, Lamborghini, Audi, Ducati і Porsche

-У Фінляндії штраф за перевищення швидкості визначається річним доходом водія. Одного разу, чоловік отримав $ 200 000 штрафу

-Якщо для того, щоб повністю зібрати Toyota на конвеєрі знадобиться 13 годин, то для Rolls Royce потрібно 6 місяців

-При зіткненні на швидкості 50 км/год тіло викидається з сидіння з силою в 1 тонну

-Перший автомобіль, що перевищив швидкість 100 км/год, як не дивно, був електромобілем. Його створив в 1899 році бельгійський автогонник Камілл Женатці.

-В Англії, найдорожче у світі таксі (знамениті лондонські кеби), на другому місці Італія (з її імпульсивними водіями), на третьому - Німеччина.

-Експортна назва автомобіля Лада Калина для Фінляндії Lada-119, оскільки в перекладі з фінської Kalina значить тріск, стукіт, гуркіт і деренчання.

-Вартість статуетки на бампері "Роллс-Ройса" складає 5000 доларів.

-Як відомо, ВАЗ-2101 створений на базі автомобіля Fiat- 124. На базі того ж автомобіля створений і ВАЗ -2103, який є люксовою версією «копійки».

-Середньостатистичний легковий автомобіль містить близько 1000 проводів загальною довжиною 2 кілометри та вагою 40 кілограмів.

-При розробці автомобіля «Побєда», планувалося, що назва буде "Батьківщина" дізнавшись про це Сталін іронічно запитав: «Ну і почому у нас зараз батьківщина" - після чого назву вирішено було змінити на "Побєда".

-Найдовша автомобільна пробка в історії була зафіксована в 1980 році на французькій автостраді, між Парижем і Леоном. Її протяжність становила близько 200 кілометрів. Друге місце займає пробка, зафіксована неподалік Гамбурга в 1993 році, її протяжність - 180 кілометрів.

Якщо вам сподобалася стаття, будь ласка, залиште свої коментарі або відгуки.