Написати коментар

 

-90 % таксистів Нью-Йорка - іммігранти

-На Гаїті тільки у 1 з 200 осіб є автомобіль

-У Лос-Анджелесі автомобілів більше, ніж людей

-Книгу стандартного формату в 500 сторінок не можливо розчавити, навіть якщо поставити на неї 15 вагонів, завантажених вугіллям

-Volkswagen є власником Bentley, Bugatti, Lamborghini, Audi, Ducati і Porsche

-У Фінляндії штраф за перевищення швидкості визначається річним доходом водія. Одного разу, чоловік отримав $ 200 000 штрафу

-Якщо для того, щоб повністю зібрати Toyota на конвеєрі знадобиться 13 годин, то для Rolls Royce потрібно 6 місяців

-При зіткненні на швидкості 50 км/год тіло викидається з сидіння з силою в 1 тонну

-Перший автомобіль, що перевищив швидкість 100 км/год, як не дивно, був електромобілем. Його створив в 1899 році бельгійський автогонник Камілл Женатці.

-В Англії, найдорожче у світі таксі (знамениті лондонські кеби), на другому місці Італія (з її імпульсивними водіями), на третьому - Німеччина.

-Експортна назва автомобіля Лада Калина для Фінляндії Lada-119, оскільки в перекладі з фінської Kalina значить тріск, стукіт, гуркіт і деренчання.

-Вартість статуетки на бампері "Роллс-Ройса" складає 5000 доларів.

-Як відомо, ВАЗ-2101 створений на базі автомобіля Fiat- 124. На базі того ж автомобіля створений і ВАЗ -2103, який є люксовою версією «копійки».

-Середньостатистичний легковий автомобіль містить близько 1000 проводів загальною довжиною 2 кілометри та вагою 40 кілограмів.

-При розробці автомобіля «Побєда», планувалося, що назва буде "Батьківщина" дізнавшись про це Сталін іронічно запитав: «Ну і почому у нас зараз батьківщина" - після чого назву вирішено було змінити на "Побєда".

-Найдовша автомобільна пробка в історії була зафіксована в 1980 році на французькій автостраді, між Парижем і Леоном. Її протяжність становила близько 200 кілометрів. Друге місце займає пробка, зафіксована неподалік Гамбурга в 1993 році, її протяжність - 180 кілометрів.

Якщо вам сподобалася стаття, будь ласка, залиште свої коментарі або відгуки.

Напишіть щось...
Ви не увійшли
або залиште коментар як гість
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.

Будьте першим, хто це прокоментував

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter