Винахід велосипеда: історія створення та еволюція

Складно уявити, що колись був час, коли велосипеда не існувало. З моменту винаходу двоколісного коня він значно удосконалився, але основний принцип залишився незмінним — це два колеса, рама й педалі.

Чаша Піфагора

Коли згадують Піфагора, на думку відразу ж приходить теорема зі шкільної програми. Але виявляється, Піфагору належить ще один дуже цікавий винахід, який не дає пити понад встановленої міри…

Паровоз

Речі, які оточують нас у повсякденному житті, здаються простими й зрозумілими. Та яким би був наш світ, якби не існувало колеса, електричної лампи чи Інтернету? Сьогодні ми поговоримо про десятку найбільш важливих винаходів, які змінили хід історії людства.

Компас — найпростіший і найдавніший навігаційний прилад. Орієнтуватися на місцевості з допомогою компаса просто: намагнічена стрілка завжди вказує на північ. Відоме кожному школяреві пристосування має дуже тривалу й цікаву історію.

Настільки звичний предмет побуту, як годинник, рідко привертає багато уваги, якщо, звичайно, мова не йде про щось наддороге або просто унікальне. Проте, годинники буквально всюди, тому що час біжить невблаганно, а ми намагаємося тримати його під контролем ...