Астронавт

Вивчення Космосу – це незвідана та таємнича сторінка нашої історії. Досі людство не знайшло пояснення багатьом речам, пов’язаних з цією сферою. В сучасному світі, наразі, є багато технічних засобів та можливостей здійснювати польоти до космосу.

астероїд

Астероїди — це космічні брили з каменю та металу. В порівнянні з іншими планетами, що обертаються навколо Сонця, вони мають набагато менші розміри. На сьогодні зафіксовано понад 4 тисячі астероїдів. Ці небесні тіла можуть стати причиною виникнення глобального катаклізму на нашій планеті. Але водночас, вони ж є потенційним джерелом корисних копалин.

Астрономія вважається однією з перших наук, якою людство цікавилося багато століть тому. І сьогодні вона розвивається неймовірними темпами. Кожного дня науковці намагаються розгадати хоча б ще одну загадку її дивовижного світу. 

Цікаві факти про планету Плутон

Плутон — карликова планета, настільки віддалена від нас, що відомостей про неї у нас мізерно мало. Втім, завдяки дослідницькому космічному зонду «Нові горизонти» людство отримало масу цінної інформації про це небесне тіло...

Планета Нептун

Нептун - це останній з чотирьох газових гігантів, що входять в сонячну систему. Він розташований на восьмому місці по віддаленості від сонця. Завдяки синьому кольору, планета отримала свою назву на честь давньоримського владики океану - Нептуна...