Написати коментар
Комета

 

З далекої відстані комети мають вигляд схожий до астероїдів. Однак, це лише видимий міраж через місцеперебування.

Наближаючись, комети являють собою каламутне явище з хвостом і ядром.

Комети мають кілька гілок розвитку в сонячній системі. Так, деякі з них можуть витратити до 10 років для того, щоб обернутися навколо себе. Таких називають короткоперіодичними. Є і їхні опоненти - довгоперіодичні. Вони, у свою чергу, можуть зробити повний оборот через до 400 років.

Хвіст комети - це дивовижне явище неба, яке і зовсім не схоже на хвіст. Долаючи довгий шлях, хвіст тягнеться за нею і може мати довжину понад 1 млн км. Видимість при цьому зберігається досить пристойною. 

Хвіст є індикатором того, яка комета і з чого вона складається. Так, якщо мова йде як опис попереднього пункту - можна побачити яскраві тони жовто-оранжевого кольору. "Розсіяний сніг" - це мікро частини відходів і пилу. Якщо ж трапляється хвіст блакитно-синіх тонів, тут склад комети інший - газ.

За деякими фактами така планета, як Плутон, може бути кометою. Поки що такі судження не отримали однозначних доказів і результатів. Однак, все говорить саме про це: форма і щільність даної планети аж надто схожа з кометою. Можливо, через кілька десятків років з'явиться і нова інформація.

Комети існують самостійно і не можуть регулювати процес сонячної системи. Невеликі оболонки мають майже мініатюрний вид, в порівнянні з планетами. Що ж стосується курсу напряму, вони рухаються самі по собі і не можуть потрапити в найближчу планету. При такому випадку це може завдати непоправної шкоди всій системі, відбившись на Землі цілком. 

Комета складається з льоду, який тане в залежності від того, як близько комета пролітає біля Сонця. Підігріваючись, вона вже не матиме первозданний колір блакитного моря, а перетворитися в помаранчеву пляму. Лід, у міру того, як він буде перетворюватися в талу теплу воду, скооперується в області хвоста. Комета буде продовжувати свій рух по орбіті, будучи захищеною спеціальними щитами від повного танення льодового покриву.

Якщо вам сподобалася стаття, будь ласка, залиште свої коментарі або відгуки.

Напишіть щось...
Ви не увійшли
або залиште коментар як гість
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.

Будьте першим, хто це прокоментував

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter