Написати коментар
Астронавт

 

Вивчення Космосу – це незвідана та таємнича сторінка нашої історії. Досі людство не знайшло пояснення багатьом речам, пов’язаних з цією сферою. В сучасному світі, наразі, є багато технічних засобів та можливостей здійснювати польоти до космосу.

 

Перші польоти до космосу

З цією невідомою безкрайньою територією вже існує чимало загадкових випадків. Найбільш відомий факт залишається той, що першим космонавтом був Юрій Гагарін. Саме він у 1961 році 12 квітня здійснив політ навколо Земної поверхні. З того часу, цей день відзначають як День Космонавтики. Це дуже значущий день для усього людства, адже ми перейшли кордони своєї планети й зрозуміли, що поза нею теж існує всесвіт. 

16 червня 1963 року до космосу полетіла перша жінка-космонавт Валентина Терешкова. А першою тваринкою була собака на ім’я Лайка. Вона здійснила свій політ ще у 1957 році.

Відтоді, пройшло багато часу й в сучасному світі людство має всі можливості для детального вивчення космічного простору. Але все ж ця територія залишається ще невідомою та розширеною для вивчення.

 

Подальший розвиток

Після польоту Гагаріна почалася справжня революція в історії космонавтики. Вже 6 серпня 1962 року Герман Степанович Тітов здійснив політ та перебував у космосі цілу добу. Й того ж року до космосу відправився перший американський астронавт Джон Гленн та провів перший орбітальний політ.

7 березня 1962 року був запущений перший штучний супутник Землі для проведення досліджень Сонця. На сьогодні досі невідомий рівень впливу на Землю цієї важливої частини космосу.

1964 року починається вивчення Місяця й 31 липня того ж року до Європейської організації з космічних досліджень передаються перші зображення місячної поверхні.

18 березня 1965 року проходить вихід людини у відкритий космос. Його здійснив радянський астронавт Олексій Леонов з корабля-супутника «Схід-2» та перебував там протягом 12 хвилин.

16 липня 1969 року, стартував космічний корабель «Аполлон-11», який успішно доставив американських космонавтів на поверхню Місяця. Подорож від Землі до Місяця тривала приблизно 76 годин. Це була перша висадка людини на Місяць.

Це були найбільш значущі події, які поклали початок цілій науці з вивчення космічного простору. Після цього запущено не один корабель, супутник. Споруджено безліч космічних станцій. 

Якщо вам сподобалася стаття, будь ласка, залиште свої коментарі або відгуки.

Напишіть щось...
Ви не увійшли
або залиште коментар як гість
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.

Будьте першим, хто це прокоментував

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter