Настільна гра Scrabble

Настільна гра в слова Скрабл — відмінне проведення часу у веселій компанії. Її оцінять не лише діти, але й дорослі. По всьому світу регулярно проводяться чемпіонати з цієї захопливої гри. А в деяких країнах вона навіть є офіційним видом спорту.

Карткова гра Жах Аркгема: Спадщина Данвіча — на кожному кроці підстерігає прадавнє зло

Це командна гра, яка розрахована на компанію від 1 до 4 гравців. Гравцям-шукачам належить відправитися на пошуки зниклих вчених. Проникнути туди, куди дотяглися тентаклі потойбіччя, може виявитися зовсім непросто...

Уявіть себе орнітологом: настільна гра Крила допоможе вам у цьому

Гра Крила пропонує вам створити власний заповідник і поселити там птахів, що мешкають у лісах, степах та болотах. Кожен птах має свої особливі властивості використовуйте їх із розумом, адже саме це може принести вам перемогу!

Історія створення настільної гри Монополія

Настільна гра Монополія з’явилася в США на початку тридцятих років минулого століття. У ті часи країна переживала жахливу кризу, яку недаремно називали Велика депресія...

Настільна гра Манчкін: мочи монстрів, хапай скарби, підставляй друзів

За сюжетом, група героїв спускається в повне небезпек та скарбів підземелля, проте гравці зовсім не дружна команда, а банда жадібних та егоїстичних мисливців за золотом, лахами та бойовим досвідом.