Тераформування Марса: захоплива настільна гра

 

Уявіть Землю через триста років. Місця стало зовсім мало, ресурсів ще менше. Єдиний спосіб врятувати людство перевезти його частину на найближчу доступну для тераформування планету — Марс. Але щоби люди могли там комфортно жити, необхідно підняти до потрібного рівня температуру, кількість кисню та води. Реалізувати це можуть лише гігантські корпорації, однією з яких стає кожен гравець.

Але кожна корпорація хотіла б залишитися у виграші. Адже спочатку доведеться вкласти багато коштів у розвиток технологій та різні проєкти на Марсі.

У грі доступно 200 унікальних проєктів, які можна розігрувати для отримання призових очок, намагаючись розрахувати, що розвивати вигідніше, яку лінію досліджень вибрати, як розправитися з конкурентами, коли у вас ніби одна на всіх ціль. 

 

Як відбувається гра

Гра починається зі стартового рівня показників тераформування, і закінчиться тоді, коли Марс стане доступним для життя без скафандрів, про що може свідчити, наприклад шкала температури з маркером, що змінюється від дій гравців. У цей момент корпорації підрахують накопичені очки та визначать, хто став переможцем.

На Марсі поступово з’являються водоймища, ліси та міста, Недружня червона планета стає все більш привабливою, а в гравців з’являються стратегії розвитку.

Кожен хід усі беруть по кілька карт проєктів, вибирають із них ті, що їм підходять, оплачують їх та реалізовують. Різні дії приносять різну кількість очок, корпорації-суперники можуть зашкодити розробкам і відібрати потрібні ресурси на полі розгортається хоч і не жорстока, але боротьба.

Тераформування Марса — це й корпоративна, і змагальна гра, у якій гравці можуть підступно відтягувати момент фіналу.

Шалена популярність цієї гри ґрунтується не тільки на вдалих механіках і чудовому оформленні, а й завдяки натуралістичним компонентам: і ресурси, і всі карти це справжні технічні досягнення.

Купити настільну гру Тераформування Марса