Настільна гра Манчкін: мочи монстрів, хапай скарби, підставляй друзів

 

Вали потвор, хапай скарби, ошукуй друзів. Ось під такими веселими гаслами проходить ця «мила» карткова настільна гра, яка починалася як пародія на найпопулярнішу рольову гру Dungeons&Dragons і породила десятки нових карикатурних шедеврів. Нашкодь ближньому своєму, і залишимо докори за межами підземелля.

 

Повне небезпек та скарбів підземелля

Munchkin знущальна пародія на штампи настільних та комп’ютерних фентезійних рольових ігор. За сюжетом, група героїв спускається в повне небезпек та скарбів підземелля, проте гравці зовсім не дружна команда, а банда жадібних та егоїстичних мисливців за золотом, лахами та бойовим досвідом. 

 

Манчкін — кар'єрист

Головне в грі Манчкін — рівень прокачування персонажа. Діставшись десятого рівня, гравець перемагає. Кожен манчкін прагне кар’єрного зростання, хоч і починає першорівневою людиною без будь-яких здібностей. Чим вищий рівень персонажа, тим простіше йому здолати зустрінутих монстрів.

 

Змінюємо стать, а що такого...?

Також персонаж може мати расу (людина, ельф, дворф, хафлінг), клас (воїн, чарівник, злодій, клірик) і стать (спочатку збігається зі статтю гравця, але може змінюватися в ході гри). У кожної раси та кожного класу свої здібності, переваги та недоліки. 

Купити настільну гру Манчкін