Уявіть себе орнітологом: настільна гра Крила допоможе вам у цьому

 

Найкраща гра 2019 року, найкраща стратегічна, сімейна, карткова й навіть соло-гра, а також приголомшливе оформлення, прості правила та одна з найнезвичайніших тематик серед настільних ігор. Знайомтесь, Крила гра про птахів, орнітологію та створення власних заповідників. Подивимося, хто зможе заманити найдивовижніших пернатих! 

Хтось у дитинстві мріяв бути космонавтом, хтось палеонтологом. А чи замислювалися ви колись про кар’єру орнітолога? Чи хоч би спостерігали за птахами в годівниці біля будинку? Якщо так ви вже знаєте, як це цікаво. Якщо ні настільна гра Крила знайде чим вас здивувати.

Отже, уявіть: ви орнітолог-аматор. Щоранку ви прокидаєтеся, хапаєте бінокль і вирушаєте до найближчого парку спостерігати за цими приголомшливими створіннями. Але ось вам приходить геніальна ідея чому б не створити заповідник і не заманити туди найрізноманітніших птахів? Звичайно, доведеться попрацювати, але хіба це вас зупинить?

Партія в Крила пропонує вам створити власний заповідник і поселити там птахів, що мешкають у лісах, степах та болотах. Кожен птах має свої особливі властивості використовуйте їх із розумом, адже саме це може принести вам перемогу!

Правила гри дуже прості. Планшет гравця це заповідник, розділений на три зони проживання пернатих: ліс, степ та болото. Яструб ніколи не оселиться на болоті, а гаїчка навряд чи почуватиметься комфортно в степу. Ваше завдання заселити свій планшет птахами, і стежити за підхожими для них ареалами та за властивостями, які чудово комбінуються одне з одним.

Переможе той, хто з розумом розпорядиться властивостями птахів, що дісталися, і зуміє створити найкращий у світі заповідник. Але не дайте простим правилам вас обдурити в грі 170 карт із різними властивостями, тому кожна партія перетворюється на низку дуже непростих рішень і нових переможних стратегій.

І, звісно, ​​не можна забути про оформлення гри Крила. Дизайн продуманий до дрібниць: різноколірні пластикові яйця, детальні ілюстрації птахів на кожній карті, навіть вежа для кубиків у вигляді шпаківні всі ці деталі зачаровують.

До речі, автор гри, Елізабет Харгрейв, про спостереження за птахами знає не з чуток. При створенні настілки вона надихалася озером Артемізія в США, яке стало місцем проживання для сотень видів птахів. А багато властивостей на картах покликаються на ті звички, які сама Елізабет помічала при спостереженні. 

Купити настільну гру Крила