Карткова гра Жах Аркгема: Спадщина Данвіча — на кожному кроці підстерігає прадавнє зло

 

Троє вчених, доктор Армітедж, професор Райс і доктор Морган, зуміли утихомирити чудовисько, яке бешкетувало в Данвічі — напівзабутому цивілізованим світом містечку. Але п’ятьом відважним шукачам доведеться знову з головою поринути в липку, тривожну атмосферу темного божевілля — раптово зникли колеги лікаря Армітеджа. На кожному кроці підстерігає прадавнє зло, монстри можуть ховатися під будь-якою маскою. Думаєте, впораєтеся? 

 

Хто попереджений, той озброєний!

Спадщина Данвіча це делюксове доповнення до основної карткової гри Жах Аркхема, створеної за мотивами творів Говарда Лавкрафта, яка давно завоювала всесвітнє визнання. Це командна гра, яка розрахована на компанію від 1 до 4 гравців. Гравцям-шукачам належить відправитися на пошуки зниклих вчених, попутно відвідуючи різні місця, вказані у двох великих сценаріях, що входять до комплекту гри. Проникнути туди, куди дотяглися тентаклі потойбіччя, може виявитися зовсім непросто. Саме тому в грі передбачена можливість змінювати режим складності, в тому числі якщо проходження здасться надто легким.

 

Сад розбіжних стежок

Творці доповнення зважили на побажання тих, хто грав в оригінальний Жах Аркхема. Саме тому сценарії вийшли нелінійними, з різними варіантами проходження, перебрати які за одну партію точно не вдасться. Гравцям належить не тільки шукати докази, але насамперед діяти! І тут велике значення має Його Величність Випадок, що підкидає гравцям нові та нові сюжетні повороти.

 

Гідне продовження

Спадщина Данвіча вважається вдалим доповненням базової гри Arkham Horror. З урахуванням змін та нових цікавих фішок у правилах, грати стало ще цікавіше. І, що важливо значно простіше, якщо ви новачок у справі порятунку від темних монстрів. Гарна нагода освіжити відчуття від подорожі Аркхемом! 

Купити настільну гру Жах Аркгема