гра Cashflow

Настільна гра Cashflow, вона ж Грошовий потік, була створена бізнесменом і письменником Робертом Кійосакі в 1993 році. Ця гра створила у нашій діловій мові новий термін «грошовий потік». Звичні слова «дохід», «витрати», «оборот» та «прибуток» не показували повністю сутності процесу.

Новий вираз прийшов з арсеналу американських ділків. Англійський термін cash flow (грошовий потік) означає обсяг готівки, що проходить через ваші руки, якими ви можете розпоряджатися, а не просто зберігати їх в «банку».

У нас настільна економічна гра для дорослих «Грошовий потік» випускається і продається за ліцензією від Роберта Кійосакі — її творця. По суті, це перший експеримент з навчання зрілих людей фінансової грамотності та інвестування за допомогою досить простої і цікавої гри. 

Пізніше на ринку почали з'являтися аналогічні нові ігри — «Секрети багатіїв», «Піраміда успіху», «Інвестор», «Щурячі перегони». Але першооснова їх всіх — гра Cashflow або Грошовий потік. Відзначимо. Що основна мета цієї гри — навчити людей управляти своїми фінансами.

Гра займає зовсім небагато часу, а її освоєння і зовсім не вимагає ніяких спеціальних навичок. Навчитися грати може навіть дитина, але найбільшу користь вона принесе тим, хто відчуває у своєму житті фінансову скруту. При чому не важливо, багато чи мало ви заробляєте — гра вчить по-новому сприймати свої можливості.

Деякий час необхідно тільки для того, щоб навчитися бачити навколишні можливості. Це ж і головна мета гри. Адже кожній людині щодня надається незліченна кількість можливостей, здатних принести мільйони доларів, які більшість просто не помічає.

Блогер Tony Stark, один з прихильників цієї гри, пише на своїй сторінці у Твіттері: «Відмінності між багатими та бідними не такі великі. Багаті впевнені: «Я — творець свого життя». Бідні впевнені: "Від мене нічого не залежить». Враховуйте це. Пам'ятайте слова Роберта Кіосакі: багаті не працюють заради грошей, тому що вони знають, як змусити гроші працювати на себе. Грайте в Грошовий Потік (Cashflow) і керуйте своїми грошима. 

Якщо Вам сподобалася стаття, будь ласка, поділіться нею з друзями у соцмережах.