Ремонт прихожої: поради та цікаві ідеї
Написати коментар

Створення вдалого дизайну прихожої у квартирі питання не менш важливе, ніж інтер’єр у всіх інших кімнатах, і часто вимагає навіть більшої уваги, ніж хороший ремонт на кухні, у ванній або спальні. Адже саме в прихожій починається й закінчується ваш дім.

Цікаві факти про Новорічні свята
Написати коментар

З цього відео ви дізнаєтесь цікаві факти про Новорічні свята, а також про користь та недоліки справжньої або штучної ялинки.

Чашка для вусів
Написати коментар

В Англії 19 століття одним з атрибутів чоловічої краси були пишні вуса. Але джентльмени не могли жити без чаю, а попиваючи його, вони мочили в ньому вуса, які швидко втрачали свою форму й перетворювалися на обвислі злиплі пасма…

Острів ляльок
Написати коментар

Ла Ісла де ла Мюнека — у перекладі з іспанської мови «острів ляльок». В останні роки він став дуже привабливим для туристів, любителів полоскотати собі нерви. Це, дійсно, страшне місце, про яке розповідають страшні історії…

Написати коментар

Рейтинг щастя на планеті – питання, яким завідує спеціальний підрозділ ООН. Щоб опублікувати цей рейтинг у 2019 році він почав проводити опитування ще три роки тому. Пересічних людей просили оцінити своє життя за 10-бальною шкалою. Так мешканці кожної країни самостійно визначили її місце у рейтингу!