Написати коментар

 

-На честь повного сонячного затемнення 1999 року, яке найкраще спостерігалося на території Румунії, влада цієї країни випустила пластикову купюру у 2 000 румунських лей. На купюрі було прозоре віконце, крізь яке можна було дивитися на Сонце під час затемнення.

-Президент Річард Ніксон США припинив обіг купюр великого номіналу в 1969 р. відповідно до Урядової постанови про боротьбу з організованою злочинністю.

-Часто вживана фраза «гроші не пахнуть » родом зі Стародавнього Риму. Ці слова злетіли з язика самого імператора Веспасіана, в той момент, коли рідний син присоромив главу сім'ї за введення податку на користування туалетом у громадських місцях для збагачення своєї скарбниці.

-Існує купюра номіналом 2 долари. Однак, її вважають нещасливою, її відмовляються брати в якості зарплати або в решту.

-Всі грошові знаки, випущені урядом США починаючи з 1861 року, досі приймаються без обмежень і володіють повною номінальною вартістю. Уряд США ніколи не знецінював долари.

-Папір для доларів виготовляється  виключно на фабриці Crane&Company в штаті Массачусетс.

-На американських грошах, паперових і металевих, зображені тільки американські президенти, за винятком трьох осіб. Це Олександр Гамільтон, секретар казначейства, Бенджамін Франклін, один із засновників США, і індійська жінка Сакаджевая.

-Італійці дуже забобонні. У цій країні офіційно зареєстровано близько 150 тисяч магів, послугами яких користуються понад 16 мільйонів осіб. Багато з цих чутливих осіб патріотичні, і воліють отримувати свій гонорар в місцевій валюті, тобто в лірах. У народі таких магів називають ліриками.

-Сума в 1 000 000 доларів,  банкнотами по 1 долару важила б приблизно 1 тонну. Якщо скласти всі банкноти на купу, то її висота склала б приблизно 100 метрів.

-Вартість Землі - п'ять квадрильйонів доларів.

-Троє з 6 найбагатших людей на планеті заробили свій статок, працюючи в IT-сфері.

-Найчастіше дружини мільйонерів - вчителі.

-Сьогоднішній топ-100 багатіїв планети заробили достатньо для того, щоб покінчити з глобальною бідністю 4 рази.

-Найдорожче весілля у світі оцінюється в $ 55 млн.

-У природі існує 8 конфігурацій перлів: кнопка, крапля, груша, овал, півколо, коло, неправильна форма і сфера.

-Якщо сплавити воєдино весь світовий запас золота, який становить 32 тис. тонн, то в результаті вийде куб зі сторонами лише в 12 метрів.

-Найбільший рубін важить понад 7 кг.

Напишіть щось...
Ви не увійшли
або залиште коментар як гість
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.

Будьте першим, хто це прокоментував

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter