Написати коментар
Санта Клаус

 

Щоб відкрити завісу таємниці про життя Санта Клауса, пропонуємо Вашій увазі 10 найцікавіших фактів про цього загадкового героя та його команду.

 

1. У ніч перед Різдвом Санта встигає заглянути в 90 000 000 будинків, проїхати 510 000 000 км зі швидкістю 10 703 437,5 км/год за 31 годину.

 

2. У команду Санти входять 9 північних оленів:

• Дешер - Стрімкий

• Денсер - Танцюрист

• Пренсер - Гарцюючий

• Віксен - Сварливий

• Комет - Комета

• Кюпід - Купідон

• Доннер (Дандер) - Грім

• Блітц (Блікс) - Блискавка

• Рудольф 

3. Костюм Санта Клауса був зеленим, до того як червоний колір був використаний в найвідомішій рекламній компанії Coca-Cola. 

 

4. Ім'я фінського Санти - Йоулупуккі - перекладається як «різдвяний козел». Пов'язано це з давньою місцевою традицією, коли люди переодягалися в козлячі шкури, ходили по домівках, бавили дітей і дарували їм подарунки.

 

5. Кожне Різдво Північно-Американське командування аерокосмічної оборони / North American Aerospace Defense Command (NORAD) відстежує пересування саней Санта-Клауса. Все почалося в 1955, коли один з універмагів Колорадо помилково надрукував телефонний номер NORAD, як номер телефону Санта-Клауса у своїй різдвяній рекламній брошурі, і в організацію почали телефонувати малюки, що жадали спілкування з Сантою.

 

6. А ви знали, що поштовий індекс Санта-Клауса - H0H0H0, що в перекладі на означає «Хо-хо-хо!»?

 

7. Резиденція африканського Санта-Клауса розташована на вершині вулкана Кіліманджаро, тому що це єдина гора в Африці, де сніг лежить цілий рік.

 

8. Як не дивно, одним з найпопулярніших різдвяних фільмів є комедія Террі Цвінгофа «Поганий Санта». До перегляду з дітьми заборонений.

 

9. У фінського Санта-Клауса - Йоулупукі (в пер. - «різдвяний козел») - є паспорт із зазначенням дати народження «давним-давно», свій робочий офіс і навіть молода дружина Йоулуморі (в пер. - «бабуся Різдво»).

 

10. Довжина оленячих рогів досягає 1 метра, а вага середнього оленя дорівнює 318 кг.

Якщо вам сподобалася стаття, будь ласка, залиште свої коментарі або відгуки.

Напишіть щось...
Ви не увійшли
або залиште коментар як гість
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.

Будьте першим, хто це прокоментував

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter