Ми раді вітати Вас на нашому інформаційно - пізнавальному сайті!

Даний проект не є комерційним. Наше основне завдання: збір і надання широкому колу користувачів корисної, актуальної та цікавої інформації, що відноситься, до різних галузей знань. У нас Ви знайдете відомості про природу, науку, унікальні технології, подорожі, космос, тварин і про багато іншого. Весь наданий матеріал ми намагаємося супроводжувати тематичними фотографіями та іншими графічними зображеннями.

 

Про авторські права:

1. Весь матеріал, представлений на сайті tut-cikavo.com  узятий з відкритих джерел або присланий відвідувачами сайту. Матеріал використовується виключно в некомерційних цілях.

2. Всі права на опубліковані аудіо, відео, графічні та текстові матеріали належать їх власникам.

3. Заборонено будь-яке комерційне використання матеріалів сайту без письмового дозволу авторів матеріалу.

4. Якщо Ви є автором матеріалу або власником авторських прав на нього і проти його використання на сайті tut-cikavo.com будь ласка, зв'яжіться з нами за адресою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

5. Якщо Ви є автором матеріалу або власником авторських прав на нього, але Ваше авторство не було зазначено, також зв'яжіться з нами за адресою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.