Написати коментар
Чашка для вусів

 

В Англії 19 століття одним з атрибутів чоловічої краси були пишні вуса. Але джентльмени не могли жити без чаю, а попиваючи його, вони мочили в ньому вуса, які швидко втрачали свою форму й перетворювалися на обвислі злиплі пасма…

Британські джентльмени ретельно стежили за своїми вусами, подовгу проводячи час перед дзеркалом. Вони їх підстригали, ретельно розчісували й надавали потрібну форму з допомогою воску.

Причепурившись, джентльмени виходили у світ, де крім усього іншого періодично пили гарячий чай. Лорди мимоволі вмокали вуса в чай, а в тих місцях, куди рідина не діставала, гаряча пара доробляла справу — вуса ставали мокрими й некрасивими, а нанесений на них віск тонкою плівкою плавав на поверхні напою.

У 1860 році один із джентльменів знайшов розв'язання цієї проблеми. Це нібито зробив Харві Адамс, але інформації про нього майже немає. Але винахід зроблено, він допоміг джентльменам, а це найголовніше. Хто його винайшов — уже не так важливо.

Отже, в 1860 році були придумані чашки з перемичкою на верхній частині. Цей «місток» розміщувався в тому місці, куди потрапляли вуса. У такий спосіб, вусатий чоловік попиваючи чайок, міг не хвилюватися — його розкішні вуса «лягали» на цей «місток» і залишалися абсолютно сухими.

Чашки для вусів відразу ж придбали величезну популярність, але згодом вуса вийшли з моди, тому й ці чашки стали незатребуваними.
У наш час чашки для вусів 19 століття можна побачити лише в колекціях, але якщо є бажання, в деяких магазинах можна купити такі чашки, виконані сучасними дизайнерами.  

Якщо вам сподобалася стаття, будь ласка, залиште свої коментарі або відгуки.

Напишіть щось...
Ви не увійшли
або залиште коментар як гість
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.

Будьте першим, хто це прокоментував

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter